Ogłoszenie nieaktualne

Site Manager

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo,
Instalacje,
Praca za granicą
Poziom stanowiska
Kierownik
Charakter pracy
Praca w terenie,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: 54/04/2023/KM

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać.
Od ponad 24 lat działamy w branży HR.
Poszerzamy horyzonty, inspirujemy działania, otwieramy możliwości.
Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie i zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów.

Dla naszego Klienta szukamy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Bremen, Niemcy
Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • motywacyjny system premiowania
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego, technicznego, intelektualnego i samorealizacji,
  • zaawansowane technicznie, pełne wyzwań środowisko pracy

Zakres zadań:
  • koordynacja realizacji prac instalacyjnych w zakresie izolacji technicznych oraz wyposażenia wnętrz jednostek pływających / obiektów budowlanych
  • bezpośrednie wsparcie Project Managera i współpraca w realizacji prowadzonych projektów
  • pilnowanie harmonogramu prac
  • podejmowanie działań w celu usprawnienia przebiegu prac
  • koordynacja pracy dedykowanych zespołów i realizacji ich zadań
  • raportowanie przebiegu prac
  • bezpośrednia współpraca z Klientem w zakresie realizacji wymagań projektowych i ich zmian
  • optymalizacja wykorzystania przydzielonych zasobów
  • uczestnictwo w odbiorze robót

Kryteria rekrutacji:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego - WYMAGANE
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży stoczniowej lub budowlanej
  • samodzielność w realizacji przydzielonych zadań
  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole
  • proaktywność i kreatywność w rozwiązywaniu codziennych wyzwań operacyjnych
  • praktyczna obsługa programu MS Excel
  • gotowość do udziału w realizacji projektów na rynkach niemieckojęzycznych