Składanie i montaż mebli oraz sprzętu AGD/RTV

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Twój zakres obowiązków
  • Składanie i montaż mebli oraz sprzętu AGD/RTV.
  • Wykonywanie prac wykończeniowych, włączając montaż gotowych elementów, takich jak lakiery, tapicerki, szkło i lustra.
  • Czytanie rysunków technicznych w codziennej pracy.
  • Obsługę różnorodnych maszyn i urządzeń stolarskich.
  • Tworzenie i montaż elementów konstrukcyjnych, które nadają meblom charakter.

Nasze wymagania
  • Doświadczenie w dziedzinie montażu mebli.
  • Umiejętność obsługi piły formatowej oraz elektronarzędzi ręcznych.
  • Zdolność czytania i zrozumienia rysunków technicznych.
  • Gotowość do elastycznego podejścia do pracy w różnych zmianach.
  • Znajomości języka polskiego, umożliwiającej swobodną komunikację.
To oferujemy
  • Dajemy możliwość pracy w oparciu o umowę zlecenia, umowę o pracę lub umowę B2B (działalność gospodarcza)
  • Zakwaterowanie w hotelu pracowniczym lub dofinansowanie do mieszkania ( jeśli dla nas się przeprowadzisz)
  • Nagradzamy naszych pracowników za polecenie innych kompetentnych osób do pracy
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy powyżej 50km lub transport pracowniczy z Elbląga i okolic
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed za symboliczną złotówkę
  • Pakiet Multisport za jedyne 35zl
  • Zapewniamy Tobie i Twoim bliskim możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie