Ogłoszenie nieaktualne

Social Media Manager

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5500 - 7000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Marketing,
Copywriting,
Media społecznościowe
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Twoje zadania:
Jako Social Media Manager będziesz odpowiadac za prowadzenie działań dla grupy naszych klientów. Będziesz wspólpracować z działem graficznym, video oraz performacne. Na tej bazie będziesz tworzyć ciekawe i angażujące treści. Ich częścią jest oczywiście ale przygotowywanie interesujących tekstów na platformy społecznościowe i strony internetowych. Szalenie ważne jest planowanie, daltego będziesz również zarządzać kalendarzem publikacji.
Bedziesz współpracować bezpośrednio z klientami, więc kompetencje miękkie oraz analityczne umysł to idealna kombinacja na tym stanowisku.

Czego oczekujemy:
Poszukujemy osoby prawdziwie zakochanej w marketingu– kreatywnej, z doskonałym wyczuciem stylu i innowacyjnymi pomysłami. Świetne umiejętności organizacyjne i swoboda poruszania się w digital marketingu jest naprawdę konieczna.
  • Bardzo dobra znajomość mechaniki działania ekosystemów socialowych (FB, Insta.LinkedIn)
  • Lekkie pióro i łatwość w opracowywniu tekstów,
  • Świetnia znajomość formatów, multimediów i narzędzi pomocnych w tworzeniu treści,
  • Biegła umiejętność pracy ze smartfonem w popularnych aplikacjach do tworzenia contentu,
  • Dobra znajomośc angielskiego,
  • Umiejętność analizy statystyk,
  • Doskonałych umiejętności planowania i organizacji pracy własnej.
Dodatkowymi atutami będą:
️- Zajawka na filmy i zdjęcia będzie dodatkowym atutem,
️- Znajomość narzędzi takich jak Google Ads, Analitycs bądź TikToka

Jeżeli dodatkowo masz doświadczenie w zarządzaniu projektami i komunikujesz się swobodnie w języku angielskim, to jesteś dokładnie tą osobą, na której nam zależy!

Nasza oferta:
Dołącz do naszej ekipy pełnej pasji, gdzie butikowy styl pracy łączy się z nieodłącznym elementem innowacji! U nas nie tylko zadania są ważne, ale też atmosfera, relacje i inspirujące otoczenie. Nasze kreatywne centrum operacji ;) znajduje się w samym sercu Gdyni, gdzie kawa smakuje jak nigdzie indziej.

Oferujemy nie tylko stabilne wynagrodzenie, ale i okazję do rozwoju, który dla nas jest absolutnie kluczowy. Dlatego wezmiesz udział w licznych szkoleniach wewnetrznych i zewnetrznych pod okiem fantastycznej klasy specjalistów.

Pomyślnie kończac okres próbny otrzymasz również pakiet opieki zdrowotnej oraz udział w zajęciach sportowych.
Informacje o firmie
Cześć!

Jesteśmy agencją marketingową 360°, istniejemy już od ponad 12 długich lat i ciągle się rozwijamy. Dziś nasz zespół to już dziś 20 osób. W swoim zespole mamy naprawdę świetnych ludzi i fantastycznych ekspertów w swojej dziedzinie.
Jesteśmy w 99% sfokusowani na ciągle rozwijającym się rynku healthcare ze szczególnym uwzględnieniem sektora dental.

Pracujemy z topowymi klinikami w Polsce oraz z wiodącymi producentami ze Szwajcarii, Hiszpanii, Brazylii i Stanów Zjednoczonych.

Ogromna wartość jaką udało nam się stworzyć przez lata, to fakt, że większość naszych relacji zarówno wewnątrz firmy, jak i z klientami jest partnerska i wyjątkowo przyjazna. Na codzień chcemy, aby cokolwiek co jest efektem naszej pracy dla każdego nas było prawdziwym powodem do dumy i żeby czerpać z tego prawdziwą satysfakcję.

Aktualizacja: 12.10.2023