Ogłoszenie nieaktualne

Social Media Specialist

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Marketing,
Media społecznościowe,
Organizacja konferencji i kongresów
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa

Lubisz korzystać z social mediów na co dzień? Jesteś aktywna / aktywny w social mediach?
Zastanawiasz się czy  zawodowo zająć się pracą w marketingu?

A do tego jesteś gotowa / gotowy na nowe wyzwania i masz głowę pełną pomysłów?
Zapraszamy Cię do współpracy.

Jest to czas intensywnej nauki i możliwość zdobycia całego pakietu kompetencji niezbędnych do pracy w marketingu!

Zajmujemy się organizacją konferencji   z digital marketingu.
Szukamy osoby, z  którą bedziemy rozwijać nasze działania w obszarze socia mediów.

Opis stanowiska:
Poszukujemy osoby, która bardzo interesuje się mediami społecznościowymi –jeśli się dobrze zgramy, zaprosimy Cię do stałej współpracy!
W pierwszym okresie  będziesz zajmować się:
Przede wszystkim nauką w praktyce.
Nie obędzie się bez szeregu szkoleń z mkt w social media. W zależności od predyspozycji oraz zainteresowań Twoje zadania mogą pójść w rożną stronę np.:
  • wdrażaniem strategii komunikacji w kanałachsocialmedia (fb, IG, Li);
  • realizacją kampanii mediowych w kanałachsocialmedia;
  • praca z materiałami video
  • tworzenie materiałów video
  • przygotowaniem postów, rolek, grafik;
  • obsługą komunikacji w social mediach;
  • realizacją live’ów oraz webinarów;
  • tworzenie harmonogramów publikacji i treści;
  • moderacja komentarzy oraz wiadomości prywatnych.
  • Wsparcie przy realizacji reklam
Dużo? Ciekawie? Czegoś nie wiesz jak zrobić? Nie martw się – nauczymy Cię.
Nasze oczekiwania wobec Ciebie:
  • musisz lubić social media
  •  mieć dużą motywację do nauki i działania,
  • otwartość na nowe pomysły, eksperymenty;
Dodatkowe atuty:
  • Lekkie pióro
  • Znajomość funkcji serwisów Facebook, Instagram, YouTube, Twitter
  • Zainteresowanie foto lub video
  • Zacięcie dziennikarskie
  • znajmość programów do montażu video
Co oferujemy:
  • pracę na stanowisku social media specjalist
  • w pierwszym okresie dobór godziny pracy jest elastyczny min 1/2etatu
  • Szkolenia z zakresu social media
  • Udział w konferencjach i kongresach
  • Dostęp do najnowszej wiedzy
UWAGA: prosimy o wysyłkę CV na adres indm@indm z informacją co lubisz w SoMe i z czego korzystasz.
Informacje o firmie
Zajmujemy się m.in. organizacją konferencji, szkoleń, kongresów z obszaru digital marketingu. I na poczatek wlaśnie w tym obszarze poszukujemy osób, które będą mogły w przyszłości dołączyć do nas na stałe. Na codzień działamy w rejonie Gdańsk Wrzeszcz.
Jedna z naszych konferencji to ind digital marketing www.indm.pl

Bardzo prosimy, żeby swoje CV wysłać na adres: [ukryte] .
I jednocześnie w mailu prosimy o informację dlaczego zdecydowalaś / łeś się zaaplikować na staż.

Aktualizacja: 22.08.2023