Ogłoszenie nieaktualne

Social Media Specialist

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Media społecznościowe
Poziom stanowiska
Specjalista

AY Prime to innowacyjna firma, którą tworzy zespół ekspertów od rynku pracy, rekrutacji, marketingu, dofinansowań, szkoleń, psychologii, zarządzania, komunikacji, digitalu, eventów, social mediów, PR, podatków, prawa. Nasza Marka ma ponad 15 lat doświadczenia w rekrutowaniu pracowników każdego szczebla oraz w doradztwie biznesowym dla kilkudziesięciu branż. Swoją pracą w wielu dziedzinach potwierdziliśmy zaufaniem jakim obdarzyło nas już ponad 1000 firm.

Dołącz do AY Prime jako Specjalista ds. Social Media!

Co oferujemy?
  - Stabilną pracę w renomowanej firmie.
  - Atrakcyjne wynagrodzenie, dostosowane do Twoich umiejętności.
  - Rozwój poprzez szkolenia i kursy.
  - Praca w kreatywnym zespole.
  - Energetyzująca kawa w biurze.

Twoje zadania:
  - Zarządzanie Social Mediami firmy.
  - Kreowanie angażujących treści.
  - Budowanie wizerunku marki i monitoring mediów.
  - Interakcja z użytkownikami.
  - Analiza i raportowanie wyników.

Czego szukamy?
  - Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  - ️ Znajomość copywritingu.
  - Umiejętność analizy mediów społecznościowych.
  - Znajomość Facebooka, Instagrama, YouTube, LinkedIn.
  - Doświadczenie w grafice (np. Canva, Photoshop).
  - Komunikatywność i umiejętności interpersonalne.
  - Doświadczenie w zarządzaniu projektami.
  - Samodzielność i organizacja pracy.

Zainteresowany? Aplikuj już dziś i rozpocznij swoją karierę w Social Media z AY Prime!
#praca #socialmedia #marketing #rekrutacja #AYPteam