Spawacz, Monter, Rurarz, Monter kadłubów okrętowych, Hakowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Praca za granicą
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak
Tak

Opis stanowiska:

PRACA W ANGLII: Projekt od stycznia 2024.

Poszukujemy doświadczonych fachowców na stanowiska: monter kadłubów okrętowych, hakowy, monter, rurarz i spawacz. Praca w firmie Matmarine, specjalizującej się w budowie, remontach i konserwacji jednostek pływających.

-Stawka: od 15£/h do 19£/h (Stawka uzależniona od doświadczenia i rozmowy kwalifikacyjnej)
-Możliwość pracy 7dni w tygodniu (min 60h / max 84h)
-Umowa o pracę z firmą angielską
-Dieta 100£ tygodniowo (oferujmy dodatkowo obiad w miejscu pracy)
-Zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych, mieszkania z aneksem kuchennym
-Koszty dojazdu, zakwaterowania, przelotów i odzieży roboczej są pokrywane przez firmę
-Rozpoczęcie projektu jest planowane na drugą połowę stycznia 2024 roku i będzie trwać przez okres 6 miesięcy, z cyklicznymi rotacjami, trwającymi od 6 do 8 tygodni.
-Lokalizacja: Belfast, Wielka Brytania

Obowiązki:

-Przestrzegania standardów bezpieczeństwa i procedur pracy.
-Umiejętności obsługi narzędzi i sprzętu specjalistycznego.
-Zrozumienia odczytywania rysunków technicznych.
-Umiejętności montażu i instalacji systemów oraz urządzeń zgodnie z instrukcjami i projektami.
-Wykonywania prac związanych z remontem lub modernizacją kadłuba jednostek pływających.

Wymagamy od pracowników:

-Kwalifikacji lub certyfikatów zawodowych w danej dziedzinie.
-Pracowitości i punktualności.
-Precyzyjności i dokładności w wykonywaniu zadań.
-Mile widzianej znajomości języka angielskiego.
-Świadectw kwalifikacji lub certyfikatów zawodowych związkowych z pracą na statkach.
-Znajomości specyfiki pracy na morzu.

Wymagane pozwolenia na pracę w Wielkiej Brytanii upoważniające do podjęcia pracy na terenie UK , jedno z poniższych :
-Skilled Worker Visa
-Frontier Worker Permit
-Presettled/Settled status
-English Test - Level B1

Zapewniamy konkurencyjne wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego, co idzie w parze z pracą w profesjonalnym i bezpiecznym środowisku. To wszystko sprawia, że praca u nas to wybór, który warto rozważyć.