Specjalista Medycyny Rodzinnej lub Chorób Wewnęt

Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
180 - 200
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Medycyna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Przychodnia Medunit Gdańsk poszukuje lekarza specjalisty Medycyny Rodzinnej lub Chorób Wewnętrznych, który dołączy do naszego zespołu. Jesteśmy renomowaną placówką, dbającą o kompleksową opiekę nad pacjentami w obszarze Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Jeśli jesteś empatycznym i zaangażowanym lekarzem specjalistą, serdecznie zapraszamy do aplikowania.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie: od 180 zł do 200 zł brutto za godzinę, przy zatrudnieniu na podstawie umowy B2B lub umowy zlecenia. Istnieje również możliwość zatrudnienia na umowę o pracę, gdzie szczegóły dotyczące wynagrodzenia zostaną ustalone indywidualnie.
- Stabilne zatrudnienie w przyjaznym i profesjonalnym środowisku pracy.
- Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i konferencjach.
- Elastyczne godziny pracy i możliwość dostosowania grafiku do indywidualnych preferencji.
- Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Wymagania:
- Tytuł specjalisty w dziedzinie medycyny rodzinnej lub chorób wewnętrznych.
- Aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza w Polsce.
- Dobre umiejętności komunikacyjne i empatia w relacjach z pacjentami.
- Umiejętność pracy w zespole oraz koordynacji opieki z innymi specjalistami.
- Dbałość o dokładność i precyzję w prowadzeniu dokumentacji medycznej.
- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z pacjentami zagranicznymi będzie mile widziana.

Obowiązki:
- Zapewnienie opieki zdrowotnej w zakresie profilaktyki, diagnozowania i leczenia chorób przewlekłych.
- Opracowywanie spójnego planu leczenia dla pacjentów, w tym zlecanie badań dodatkowych, konsultacje specjalistyczne i dostosowywanie terapii.
- Prowadzenie szczepień ochronnych i monitorowanie programów profilaktycznych.
- Udzielanie porad i edukacja pacjentów na temat zdrowego stylu życia, profilaktyki oraz samoopieki.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV na adres [ukryte] , telefonicznie [ukryte] .
Informacje o firmie
Medunit to nowoczesna przychodnia zapewniająca dostęp do podstawowej opieki zdrowotnej w ramach ubezpieczenia NFZ, jednocześnie pozwalająca korzystać z funkcji przychodni dzięki specjalnej aplikacji mobilnej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Zobacz więcej: https://poradnikpracownika.pl/-co-zmienila-nowa-klauzula-w-cv-po-wejsciu-rodo