Specjalista/ Specjalistka Ds. Rozliczeń Projektów Unijnych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kontroling,
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista

Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. został powołany do życia w 2004 roku z inicjatywy Marszałka Województwa Pomorskiego. Jesteśmy spółką z większościowym udziałem jednostek samorządu terytorialnego, której priorytetem jest wspieranie rozwoju mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz przedsięwzięć mających na celu rozwój województwa pomorskiego poprzez ułatwianie dostępu do finansowania dłużnego, w drodze udzielania pożyczek m.in. na cele związane z podejmowaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej, a także wspieranie wszelkich przedsięwzięć i inicjatyw służących rozwojowi przedsiębiorczości, w tym również w dziedzinie ekonomii społecznej. Oferowane przez nas pożyczki finansowane są ze środków samorządowych, budżetu państwa oraz Unii Europejskiej.

SPECJALISTA/ SPECJALISTKA DS. ROZLICZEŃ PROJEKTÓW UNIJNYCH
Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:
  • rozliczanie finansowe i prowadzenie sprawozdawczości związanej z realizacją projektów unijnych,
  • ocena kwalifikowalności kosztów związanych z realizacją projektów unijnych,
  • analiza dokumentacji projektowej,
  • sporządzanie raportów/analiz dot. realizacji projektów,
  • wprowadzanie przelewów do systemu bankowego,
  • współpraca z księgowością i innymi działami wspierającymi.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z ekonomią, finansami, zarządzaniem),
  • bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, systematyczność i skrupulatność,
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne, odpowiedzialność, samodzielność i dokładność,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie rozliczania i sprawozdawczości projektów dofinansowanych ze środków UE.
Oferujemy:
  • dobre warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą,
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty Multisport oraz świadczenia z ZFŚS).
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres
[ukryte]
wpisując w tytule wiadomości „Specjalista/Specjalistka ds. rozliczeń projektów unijnych”
do dnia 20 grudnia 2023 r.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Szara 32-33, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Specjalisty/Specjalistki ds. rozliczeń projektów unijnych. Mam świadomość, że moja zgoda jest dobrowolna i może być wycofana w każdej chwili”.
Klauzula informacyjna dla kandydatów na pracowników spełniająca obowiązek informacyjny wynikający z RODO jest dostępna na stronie internetowej Spółki www.pfp.gda.pl

Aktualizacja: 11.12.2023