Specjalista / Specjalistka ds. technologicznych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Medycyna
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne
  • Wiedza specjalistyczna z zakresu wytwarzania leków oraz praktyczna znajomość pracy urządzeń procesowych w produkcji farmaceutycznej
  • Doświadczenie w pracy w środowisku GMP
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem)
  • Mile widziane doświadczenie pracy z systemami TrackWise, Oracle, Pas-X
  • Dobra organizacja i wielozadaniowość
  • Umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów technologicznych
  • Inicjowanie i optymalizowanie procesów technologicznych
  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej i produkcyjnej
  • Wyjaśnianie przyczyn niezgodności jakościowych
  • Uczestniczenie w różnorodnych, innowacyjnych projektach
  • Realizacja zadań związanych z transferami technologii
  • Udział w kwalifikacji nowych dostawców surowców
  • Przygotowywanie zestawień  danych do receptur systemowych

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

Aktualizacja: 17.02.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl