Specjalista / Specjalistka ds. zapewnienia jakości

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa na zastępstwo
Branża / kategoria
Kontrola jakości / Audyt
Poziom stanowiska
Specjalista

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe (farmaceutyczne, chemiczne, biologiczne lub pokrewne)
  • Znajomość wymagań GMP i prawa farmaceutycznego
  • Podstawowa znajomość technologii wytwarzania produktów farmaceutycznych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze zapewnienia jakości lub kontroli jakości.
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Swobodne posługiwanie się językiem angielskim (w mowie i piśmie)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, w dynamicznym i zmieniającym się środowisku

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Ocena raportów serii umożliwiających certyfikację produktów gotowych
  • Ścisła współpraca z obszarem produkcji, kontroli jakości, logistyki
  • Udział w rozwiązywaniu problemów dotyczących jakości produktów leczniczych, substancji czynnych, prowadzenie i koordynowanie działań wyjaśniających
  • Udział w procesie kontroli zmian
  • Nadzorowanie przestrzegania zasad GMP w obszarach produkcyjnych i magazynie wysokiego składowania (wizyty w obszarach, preaudyty, coaching pracowników produkcji)
  • Tworzenie, opiniowanie oraz zatwierdzanie dokumentacji jakościowej
  • Udział w projektach doskonalących procesy jakościowe
  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych prowadzonych przez klientów a także inspekcjach organów nadzoru

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

Aktualizacja: 24.02.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl