Specjalista / Specjalistka ds. zarządzania nieruchomościami

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie biurem,
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Specjalista/ Specjalistka ds. zarządzania nieruchomościami
Miejsce pracy: Gdańsk

Twoje zadania:
  • Administrowanie i opieka nad obiegiem dokumentów związanych z płatnościami czynszowymi,
  • Przygotowywanie umów, pism i porozumień dotyczących najmowanych lokali,
  • Bieżący kontakt z zarządcami budynków, spółdzielniami oraz właścicielami lokali,
  • Współpraca z działem technicznym w zakresie usterek oraz awarii,
  • Współpraca z działem marketingu w zakresie oznaczenia lokalu,
  • Prowadzenie, uzupełnianie i nadzorowanie baz danych.
Twoje doświadczenia i umiejętności:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku z obszaru administrowania nieruchomościami i/lub zawieraniu umów na media,
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe (kierunki: administracja, zarządzanie),
  • Mile widziany ukończony kurs Zarządcy Nieruchomości,
  • Znajomość pakietu Office.
  • Komunikatywność, samodzielność i dokładność.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, platforma do nauki języków obcych eTutor,
  • Pracę pełną wyzwań i umożliwiającą zdobycie cennego doświadczenia,
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zgranego zespołu,
  • Pracę w Centrali firmy w dobrze skomunikowanej lokalizacji,
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (zaczynamy pracę między 7:00 a 9:00),
  • Możliwość podnoszenie kompetencji.

Aktualizacja: 14.07.2023