Specjalista ds. BHP - Współpraca

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Bezpieczeństwo / Audyt
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

OPIS
Jesteśmy firmą, która świadczy kompleksowe usługi dystrybucji środków higienicznych oraz środków ochrony osobistej z automatów sprzedażowych z dedykowanym asortymentem odpowiadającym aktualnym potrzebom.
Opis stanowiska:
Poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. BHP, który chciałby nawiązać współpracę z naszą firmą w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie naszych działań zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz realizację kompleksowych działań BHP dla logistyków, pracowników firmy oraz przeprowadzanie audytów BHP na bazie własnego cennika.
Obowiązki:
  • Opracowywanie i wdrażanie polityki BHP zgodnie z obowiązującymi przepisami według aktualnego zapotrzebowania.
  • Przeprowadzanie szkoleń BHP dla pracowników, ze szczególnym uwzględnieniem logistyków.
  • Wykonywanie audytów BHP w miejscu pracy w celu identyfikacji zagrożeń i wprowadzania niezbędnych poprawek.
  • Opracowywanie procedur związanych z BHP i zapewnianie ich zgodności z aktualnymi normami.
  • Doradztwo i wsparcie dla pracowników w zakresie przestrzegania zasad BHP.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z BHP oraz przygotowywanie raportów z przeprowadzonych działań.
  • Monitorowanie zmian w przepisach BHP i wdrażanie niezbędnych aktualizacji w firmie.
Wymagania:
  • Doświadczenie w obszarze BHP.
  • Znajomość aktualnych przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń BHP oraz audytów w miejscu pracy.
  • Zdolność do pracy zarówno samodzielnej, jak i w zespole.
  • Dobra organizacja pracy, skrupulatność i odpowiedzialność.
Jeśli jesteś doświadczonym Specjalistą ds. BHP i chciałbyś/aś współpracować z nami, zapraszamy do składania aplikacji.
Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu i aplikowania. Proszę w wiadomości napisać kilka słów o sobie, o swojej dostępności, przydatnych doświadczeniach lub cechach. Mile widziane CV.

Wysyłając do nas wiadomość wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez firmę Bushido Games Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Szczecinie, 70-304 Szczecin, ul. Małkowskiego 30/1, NIP: 8522604586, Regon: 321428287 o kapitale zakładowym w wysokości 30.000 zł wpłaconym w całości, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie Xlll Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000477212 Twoich danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz CV w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego.