Specjalista ds. Epidemiologii

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Opieka medyczna
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Szpitale Pomorskie Sp. z o.o. zatrudnią
Lokalizacja :
Szpital Specjalistyczny im. Ceynowy w Wejherowie
ul. dr. A. Jagalskiego 10
84-200 [ukryte]
Szpitale Pomorskie sp. z o.o. zarządzają 4 szpitalami, których właścicielem jest Samorząd Województwa Pomorskiego.
Zakres obowiązków:
  • organizowanie i planowanie pracy własnej w zakresie profilaktyki i kontroli zakażeń szpitalnych,
  • rejestrowanie i monitorowanie zakażeń szpitalnych w  Szpitalu,
  • współuczestniczenie w wypracowaniu strategii działań szpitala w zakresie profilaktyki i monitorowania zakażeń szpitalnych,
  • prowadzenie nadzoru nad realizacją programu kontroli zakażeń szpitalnych,
  • nadzór i monitorowanie stanu sanitarno-epidemiologicznego komórek organizacyjnych szpitala,
  • współudział w opracowaniu standardów, procedur dotyczących systemu kontroli zakażeń szpitalnych,
  • prowadzenie nadzoru nad systemem izolacji pacjentów,
  • edukacja personelu w zakresie profilaktyki i monitorowania zakażeń szpitalnych,
  • współpraca z Zespołem ds. jakości, terapeutycznym, instytucjami zewnętrznymi (kontrolującymi, opiniotwórczymi, naukowymi), w zakresie profilaktyki i kontroli zakażeń,
  • dokumentowanie działań prowadzonych w zakresie profilaktyki i zwalczania zakażeń szpitalnych,
  • przygotowanie komórek organizacyjnych do zewnętrznej oceny jakości.
Wymagania:
  • Tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa lub położnictwa i tytuł specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego lub epidemiologii, lub higieny i epidemiologii oraz 6 letni staż pracy w podmiocie leczniczym udzielającym świadczeń w systemie całodobowym,
  • aktualne Prawo Wykonywania  Zawodu,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • wysokie zdolności komunikacyjne i organizacyjne,
  • samodzielność, dokładność, zaangażowanie,
  • odpowiedzialność, kreatywność,
  • uczciwość i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • dyspozycyjność,
  • pozytywne nastawienie do pracy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pracujemy 7h 35min każdego dnia roboczego lub innej oczekiwanej formie prawnej (B2B, umowa zlecenie)
  • możliwość korzystania z parkingu firmowego (odpłatnie) lub w pobliżu szpitala (brak strefy parkingowej),
oraz dodatkowo (tylko przy umowie o pracę):
  • pakiet dodatków pozapłacowych - Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych: „Wczasy pod gruszą”, „Zapomogi Losowe”, „Pożyczki Mieszkaniowe”, „Dofinansowanie Sanatoryjne”, „Dofinansowanie do kolonii” oraz „Świadczenia Świąteczne”,
  • udział w szkoleniach,
  • zniżkę na studia na Uniwersytecie WSB Merito,
  • kartę FitProfit dla pracowników i osób towarzyszących,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie.
Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV na adres [ukryte]
Termin składania dokumentów: 22.04.2024 r.
Informujemy że zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli:

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
DANE OSOBOWE SĄ PRZETWARZANE ZGODNIE Z PRZEPISAMI ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 Z DNIA 27 KWIETNIA 2016 R. W SPRAWIE OCHRONY OSÓB FIZYCZNYCH W ZWIĄZKU Z PRZETWARZANIEM DANYCH OSOBOWYCH I W SPRAWIE SWOBODNEGO PRZEPŁYWU TAKICH DANYCH ORAZ UCHYLENIA DYREKTYWY 95/46/WE (RODO). KAŻDY KANDYDAT PRZYSTĘPUJĄCY DO NABORU PODAJE SWOJE DANE DOBROWOLNIE. PODANIE WYMAGANYCH DANYCH OSOBOWYCH JEST WARUNKIEM UDZIAŁU W NABORZE. ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH SĄ SZPITALE POMORSKIE SP. Z O.O., 81-519 GDYNIA, UL. POWSTANIA STYCZNIA 1. KONTAKT DO INSPEKTORA OCHRONY DANYCH: E-MAIL: iod@szpitalepomorskie.eu CEL PRZETWARZANIA DANYCH: PRZEPROWADZENIE NABORU NA STANOWISKO PRACY W SZPITALE POMORSKIE SP. Z O.O. ORAZ ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW PO PRZEPROWADZENIU NABORU. INFORMACJA O ODBIORCACH DANYCH: BRAK. OKRES PRZECHOWYWANIA DANYCH: ZGODNIE Z REGULAMINEM PRZEPROWADZENIA KONKURSU NA STANOWISKO PRACY. KANDYDATOWI PRZYSŁUGUJE:
PRAWO DOSTĘPU DO SWOICH DANYCH
PRAWO DO SPROSTOWANIA (POPRAWIANIA) SWOICH DANYCH OSOBOWYCH
PRAWO DO OGRANICZENIA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
PRAWO DO USUNIĘCIA DANYCH OSOBOWYCH
PRAWO DO WNIESIENIA SKARGI DO PREZESA UODO (NA ADRES URZĘDU OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH, UL. STAWKI 2, 00-193 WARSZAWA)

Aktualizacja: 21.03.2024