Specjalista ds. Infrastruktury Technicznej Sieci

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie,
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Vectra jest firmą działającą na rynku telekomunikacyjnym, jeden z liderów pod względem liczby abonentów operator kablowy w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kompetentnych ludzi do współpracy na stanowisko
Miejsce pracy: Gdynia

Czego oczekujemy?
  • Dobrej organizacji czasu pracy
  • Umiejętności analizy danych, wyciągania wniosków i posługiwania się arkuszem Excel
  • Inicjatywy w działaniu oraz chęć rozwoju
  • Szybkiego przyswajania wiedzy oraz dostosowania do zmieniających się warunków
  • Umiejętności współpracy
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznym środowisku
  • Odpowiedzialne, rozwijające stanowisko pracy
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Możliwość rozwoju – realizację ambitnych projektów w skali całej organizacji
  • Dobrą atmosferę w pracy
Twoje zadania:
  • Zarządzanie umowami najmu i dokumentacją nieruchomości
  • Weryfikacja i dekretacja faktur za dzierżawy powierzchni i udostępnienie nieruchomości
  • Obsługa transakcji finansowych, w tym polecenia zapłaty i zlecenia stałe
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi i współpracownikami wewnętrznymi w celu rozwiązywania zapytań i problemów
  • Analiza danych i generowanie raportów dla kadry zarządzającej
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.
Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”

Aktualizacja: 04.09.2023