Ogłoszenie nieaktualne

Specjalista ds. Logistyki

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista ds. Logistyki.

Czego oczekujemy?
  • min. 1 rok doświadczenie na stanowisku,
  • znajomości pakietu MS Office (Word, Excel),
  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe kierunkowe: logistyka lub pokrewne),
  • język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • rzetelność, odpowiedzialność, skrupulatność,
  • zaangażowanie, samodzielność, komunikatywność.
Informacje o firmie

Kim jesteśmy?
  • jesteśmy znaną marką na rynku TSL, obsługującą międzynarodowe koncerny,
  • spółką publiczną z akcjami notowanymi na rynku giełdowym,
  • dynamicznie rozwijającym się pracodawcą z bogatą ofertą socjalną dla pracowników,
  • otwartym zespołem energicznych i koleżeńskich osób.
Co oferujemy?
  • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku,
  • wsparcie merytoryczne doświadczonych współpracowników,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • bezpłatny parking przy budynku miejsca pracy,
  • udział w ZFŚS,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer).

Zakres zadań:
  • obsługa zleceń od klienta,
  • nadzór nad przyjmowaniem i wydawaniem towaru z magazynu,
  • fakturowanie klientów,
  • obsługa systemu magazynowego WMS,
  • ścisła współpraca z działem transportu w zakresie obsługi klienta,
  • współpraca z agencją celną.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji (CV) na adres e-mail: [ukryte] , w tytule maila podając: Specjalista ds. Logistyki - rekrutacja.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie przez spółkę ATC Cargo SA z siedzibą w Gdyni w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Logistyki. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail:  [ukryte] .
Dodatkowo, jeśli życzą sobie Państwo, aby Państwa kandydatura została rozważona przy okazji prowadzenia przez administratora danych przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o dodanie klauzuli o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie przez spółkę ATC Cargo SA z siedzibą w Gdyni w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail:  [ukryte] .

Aktualizacja: 05.02.2024