Specjalista ds. Marketingu internetowego

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Analiza / Statystyka,
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: E-COM/7/2023

OBOWIĄZKI:
  • Planowanie, opracowywanie i realizacja kampanii online (w tym generowanie pomysłów na kampanie, ustalanie grup docelowych odbiorców danych kampanii, planowanie kampanii Facebook Ads, Google Ads, prowadzenie kampanii w modelach CPA, CPC, CPM, CPS i CPL)
  • Opracowywanie koncepcji oraz realizacja komunikacji marketingowej w ramach kampanii,
  • Bieżące prowadzenie analiz danych i raportów dotyczących prowadzonych kampanii marketingowych – analiza efektywności prowadzonych kampanii, wyciąganie wniosków i wprowadzanie/rekomendowanie zmian,
  • Bieżący monitoring rynku oraz obecności i działań konkurencji w sieci,
  • Opracowywanie koncepcji dotyczących wykorzystania nowych kanałów oraz narzędzi związanych z digital marketingiem oraz ich testowanie,
  • Przygotowywanie audytów SEO, raportów, zestawień, analiz z prowadzonych działań.

OCZEKIWANIA:
  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze digital marketingu
  • Praktyczne doświadczenie w prowadzeniu skutecznych i innowacyjnych kampanii cyfrowych (Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok) i wyszukiwarkach (np.: Google)
  • Praktyczna umiejętność budowania media planów
  • Dobra znajomość́: Google Analytics, Google AdWords, Facebook Custom Audiences, mechanizmów SEO/SEM oraz narzędzi do monitorowania i analizy social media.
  • Praktyczna umiejętność prowadzenia kampanii marketingowych w mediach społecznościowych poparta solidnym zrozumieniem trendów i realiów rynkowych,
  • Praktyczna umiejętność korzystania z analityki cyfrowej Google Marketing Platform (Google Analytics, SearchAds, Campaign Manager itp.), Google Search Console, Google Ads, itp. poparta umiejętnością generowania, analizowania i interpretacji danych oraz przedstawiania rekomendacji,
  • Biegłość w działaniach online przejawiająca się znajomością nowoczesnych narzędzi i trendów.
  • Sumienność, systematyczność, umiejętność organizowania własnego czasu pracy.