Specjalista ds. Marketingu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Marketing,
PR
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis stanowiska:
  • Udział w tworzeniu i realizacji strategii marketingowej i komunikacyjnej firmy
  • Prowadzenie kampanii marketingowych i PR w mediach społecznościowych, prasie, telewizji, Internecie
  • Przygotowywanie firmy do udziału w imprezach branżowych i targach oraz reprezentowanie firmy w ich trakcie
  • Planowanie i organizowanie wewnętrznych imprez firmowych
  • Prowadzenie i aktualizacja treści na stronie www firmy oraz aktywnych profilach firmowych w Internecie
  • Współudział w projektowaniu firmowych materiałów marketingowych (broszury, biuletyny, kalendarze)
  • Prowadzenie, we współpracy z Działem HR, działań employer brandingowych
  • Przygotowywanie i aktualizacja prezentacji w Power Point
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub podyplomowe na kierunku związanym z marketingiem
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość LinkedIn, Facebook i innych mediów społecznościowych pod kątem działań marketingowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie, jak i piśmie
  • Lekkie pióro oraz kreatywność przy tworzeniu treści skierowanych do klientów, pracowników i innych odbiorców
  • Bardzo dobra znajomość Power Point oraz podstawowe umiejętności graficzne
  • Zdolności organizacyjne
  • Komunikatywność
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Mile widziane doświadczenie w budowaniu marki pracodawcy i marki produktów firmy,
    doświadczenie w działaniach komunikacyjnych w mediach społecznościowych i poprzez działania PR
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie, która od ponad 30 lat działa na rynku polskim i zagranicznym
  • Możliwość współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry
  • Atrakcyjny system premiowy – premie kwartalne oraz roczna
  • Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach
  • Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń Akademii Rockfin
  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych
  • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% ich wartości
  • Bezpłatne kursy językowe online eTutor- dla pracownika oraz członka rodziny
  • Program Rekomendacji Pracowników – nagrody pieniężne za polecenie pracowników do pracy (2 tys. zł brutto)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach
  • Elastyczne godziny pracy- możliwość rozpoczęcia pracy między godz. 7:00 a 9:00
  • Możliwość pracy zdalnej w systemie hybrydowym
  • Program Adaptacji Nowego Pracownika
Informacje o firmie
Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.
Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Burckhardt Compression, FLSmidth, GE, Kawasaki, MAN Energy Solutions, Mitsubishi Power, Siemens oraz Wartsila.