Specjalista ds. Marketingu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Zakres obowiązków:
  • realizacja celów strategicznych, promocyjnych, komunikacyjnych Grupy MERCOR,
  • wdrażanie i nadzorowanie realizacji strategii i planów marketingowych,
  • prowadzenie projektów eventowych (konferencje branżowe, targi krajowe i zagraniczne, eventy dla Partnerów Biznesowych),
  • tworzenie materiałów marketingowych wraz z ich publikacją, stałym monitoringiem i analizą danych,
  • współpraca z działami sprzedaży, działem HR oraz innymi działami w firmie oraz spółkami w Grupie – wsparcie operacyjne w realizacji ich celów;
  • współpraca z firmami zewnętrznymi (mediami, podwykonawcami, agencjami reklamowymi, drukarniami itd.),
  • udział w targach, konferencjach i innych wydarzeniach branżowych (zarówno krajowych, jak i zagranicznych),
  • prowadzenie działań z zakresu employer brandingu,
  • tworzenie contentu i zarządzanie nim na kanałach social media firmy oraz podmiotów partnerskich w Grupie.
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy w Dziale Marketingu (lub w dziale pokrewnym),
  • obsługa Canva PRO (mile widziana znajomość programów graficznych z pakietu Adobe),
  • lekkie pióro i swoboda w pisaniu tekstów, również po angielsku,
  • doświadczenie w aktualizacji treści na stronach internetowych (obsługa cms),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie (weryfikacja znajomości języka na rozmowie rekrutacyjnej),
  • kreatywność, odpowiedzialność, dokładność i dobra organizacja pracy własnej,
  • otwartość na podróże służbowe (2-5 razy w roku),
  • warunek konieczny: samodzielność w działaniu, proaktywna postawa, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone działania.
Mile widziane:
  • Prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w branży technicznej,
  • dodatkowe kwalifikacje i kursy z obszaru marketingu, komunikacji, oprogramowania.
Informacja nt. procesu:
Kandydatka/kandydat, która(y) pomyślnie przejdzie I etap rekrutacji zostanie poproszona(y) o wykonanie zadania testowego weryfikującego prezentowane w trakcie procesu kompetencje i umiejętności.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej firmie o ponad 35-letniej tradycji, będącej liderem w swojej branży,
  • prywatną opiekę medyczną, możliwość korzystania z pakietów sportowych Multisport, dofinansowanie „wczasów pod gruszą” oraz szereg benefitów pozapłacowych,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer),
  • niekorporacyjną kulturę pracy, pozytywną atmosferę w firmie,
  • dużą samodzielność i przestrzeń na realizację własnych pomysłów oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
  • atrakcyjną lokalizację w Gdańsku-Wrzeszczu, ogólnodostępny parking, szatnie i prysznice dla rowerzystów,
  • w piątki wychodzimy z biura 3h szybciej.
Prosimy o aplikowanie poprzez link rekrutacyjny!