Specjalista ds. Obsługi Klienta (j.angielski)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: 37/2023

Podstawowe informacje

  • Miejsce pracy: Gdynia
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Godziny pracy: elastyczny start między 7 a 9

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zamówień składanych przez klientów, weryfikacja asortymentu, wprowadzanie do systemu, potwierdzanie wysyłek
  • sporządzanie dokumentów eksportowych (faktury, listy załadunkowe, zgłoszenia do odprawy celnej) oraz bieżąca współpraca z agencją celną
  • sporządzanie okresowych statystyk sprzedaży, opracowywanie analiz i raportów
  • okresowe przygotowywanie i bieżące modyfikowanie zapotrzebowania na towar (prognozy produkcyjne)
  • obsługa projektów zleceniowych, wprowadzanie do systemu, monitoring zamówień jednostkowych
  • inne działania wspierające sprzedaż na rynki zagraniczne

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - min. poziom B2
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • doświadczenie we wsparciu sprzedaży na stanowisku specjalisty, preferowane na rynkach zagranicznych
  • umiejętność analitycznego myślenia, zdolności do pracy na liczbach
  • dobra organizacja pracy na kilku projektach jednocześnie
  • zaradność, systematyczność i dokładność
Dodatkowy atut:
  • doświadczenie w pracy z systemem ERP

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • pracę w firmie będącej liderem w branży zabawek
  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy
  • elastyczny start między godz. 7.00 a 9.00

Kim jesteśmy?

Trefl SA to dynamicznie rozwijająca się rodzinna firma, obecna na rynku od 1985 roku. Tworzymy z myślą o Dzieciach i Ich Rodzicach. Chcemy, by nasze ciekawe i bezpieczne zabawki dostarczały pomysłów na poznawanie świata, kształtowanie pozytywnych postaw oraz wspólne spędzanie czasu. Każdego dnia ponad 700 pracowników przyczynia się do rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Za sukcesem firmy Trefl stoją ludzie. Pracownicy pełni pasji, zaangażowania, nastawieni na realizację celów, wychodzący z inicjatywą. Właśnie tych cech poszukujemy również u Kandydatów naszych przyszłych pracowników.

KONTAKT DO REKRUTERA
Anna Mańkowska
Specjalista ds. Personalnych
email: [ukryte]
tel.: 58 666 73 05