Ogłoszenie nieaktualne

Specjalista ds. SEO

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3000 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Jeśli szukasz pracy w otoczeniu ludzi, którzy tworzą przyjazną atmosferę, a jednocześnie są ambitni i pełni energii, to dobrze trafiłeś! Nasza firma to nie miejsce dla korporacyjnych sztywniaków - u nas panuje luz i swoboda. Jeśli czujesz, że chcesz być częścią takiego zespołu, nie wahaj się i składaj aplikację już dziś!
Zakres obowiązków
  • Zamawianie tekstów u copywriterów
  • Prowadzenie bloga na stronach klientów
  • Tworzenie wizytówek Google Moja Firma
  • Tworzenie audytów stron
  • Opracowanie optymalnych ścieżek użytkowników stron, wdrożenie, stały ich monitoring i optymalizacje
  • Analiza działań konkurencji oraz analiza trendów content marketingu
Nasze wymagania
  • Wykształcenie min. średnie
  • Wiedza z zakresu SEO
  • Podstawowa wiedza HTML (mile widziane Wordpress)
  • Komunikatywność
  • Znajomość narzędzi:
    • Ahrefs
    • Senuto
    • Screaming Frog
    • Google Alanytics i Google Search Console
Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stałe godziny pracy 8-16,
  • Wolne weekendy,
  • Brak nadgodzin,
  • Zgrany zespół doświadczonych współpracowników i wspierających przełożonych,
  • Wygodne i przyjazne miejsce pracy,
  • Owocowe wtorki,
  • Szeroki wachlarz szkoleń z zakresu marketingu, psychologii sprzedaży i rozwoju osobistego.
Od ponad dekady działa z sukcesem na rynku marketingu internetowego, to dobrze trafiłaś! W firmie Internet Media Polska ceni się uczciwość, odpowiedzialność oraz pozytywne relacje z klientami i pracownikami. W związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy obecnie kandydata/ki na stanowisko Specjalista ds. SEO . Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i rozwijać się w środowisku pełnym ambitnych ludzi, to nie zwlekaj i wyślij CV!