Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków
  • Profesjonalne prezentowanie oferty obiektu;
  • Przeprowadzanie negocjacji handlowych;
  • Obsługa zapytań konferencyjnych, imprez okolicznościowych, grupowych;
  • Koordynacja realizacji konferencji i eventów;
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w segmencie korporacyjnym i MICE;
  • Realizacja celów sprzedażowych hotelu;
  • Budowanie długofalowych relacji z Gośćmi i Klientami poprzez spotkania handlowe oraz udział w spotkaniach i targach branżowych;
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami hotelu;
  • Analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji w celu utrzymania konkurencyjności oferty;
Nasze wymagania
  • Proaktywne zdolności sprzedażowe i negocjacyjne;
  • Biegłość w prowadzeniu rozmów, negocjacji oraz bezbłędnej korespondencji zarówno w języku polskim jak i angielskim;
  • Otwartość na nowe wyzwania, umiejętność nawiązywania kontaktów, zdolności interpersonalne, wysoka kultura osobista i samodyscyplina;
  • Umiejętność organizacji pracy, ustalania priorytetów, realizacji wyznaczonych celów w określonym czasie;
  • Dokładność i sumienność w działaniu oraz inicjatywa i skuteczność w działaniu;
  • Gotowość na poszerzanie swojej wiedzy;
  • Doświadczenie w branży hotelarskiej na podobnym stanowisku minimum 1 rok;
To oferujemy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Dogodna lokalizacja
  • Wynagrodzenie stałe i prowizja od sprzedaży
  • Zniżki na pobyty w 19 hotelach sieci ARCHE;

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Arche S.A. z siedzibą w Warszawie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie do wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie. Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest Arche S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 361. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Państwa dane osobowe zostaną trwale usunięte w ciągu trzech miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).