Specjalista ds. Sprzedaży

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
5000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Instalacje,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Praca w stabilnej mikro firmie (prawie 9 lat na rynku). W cudownej atmosferze, przy wsparciu współpracowników.

Poszukujemy osoby, gotowej do podjęcia pracy na samodzielnym stanowisku: Product Specialist FAS.

Twój zakres obowiązków:
  • rozwój działu sprzedaży Systemów Sygnalizacji Pożaru
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • obsługa i wsparcie techniczne (z zakresu systemów oddymiania i sygnalizacji pożaru) dla nowych i obecnych klientów
  • tworzenie ofert, poruszanie się w dokumentacjach technicznych (douczymy Cię)
  • utrzymywanie doskonałych relacji z klientami

Nasze wymagania:
  • nastawienie na długotrwałą współpracę
  • zmysł techniczny (praca w środowisku technicznym/budowlanym)
  • znajomość technik handlowych
  • znajomość branży pożarowej - mile widziana
  • dobra organizacja pracy i dbałość o szczegóły
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywaną pracę

Oferujemy:
  • uczciwy i czytelny system prowizyjny
  • pracę w czadowym środowisku: pełnym empatii, z elastycznym podejściem do życia
  • wsparcie współpracowników na każdym etapie pracy
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów
  • o standardach nie piszemy, ale oczywiście dostaniesz wszystkie niezbędne sprzęty: komputer, telefon, samochód służbowy :)

Osoby zainteresowane pracą bez presji czasu, w środowisku pełnym uprzejmości i poczucia humoru zachęcamy do przesyłania CV!

Informacje o firmie

FUMARO S.C świadczy usługi z zakresu systemów oddymiania i sygnalizacji pożaru.
Wiemy, co robimy ;)

Aktualizacja: 27.04.2023