Specjalista ds. Sprzedaży

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Twoje zadania:

  • Telefoniczne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych i oferowanie im możliwość sprzedaży swoich produktów na stronie internetowej (Market Place Sales).
  • Odpowiadanie na telefoniczne i pisemne zapytania.

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość współpracy z wiodącymi partnerami w biznesie.
  • Kompleksowe szkolenie produktowe i intensywne wdrożenie.
  • Praca zdalna na terenie Polski.
  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku 09:00-17:15.

Twój profil:

  • Doświadczenie w kontaktach wychodzących (outbound) i/lub sprzedaży.
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Znajomość języka polskiego jako ojczystego.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1A.

Aktualizacja: 20.12.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl