Specjalista ds. Sprzedaży

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sprzedaż / doradztwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Jesteśmy firmą deweloperską.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy  i nową inwestycją poszukujemy obecnie osoby do pracy w charakterze: specjalisty ds. sprzedaży

Twój zakres obowiązków
  • tworzenie ofert sprzedażowych
  • przygotowywanie i negocjowanie warunków umów
  • finalizacja procesu sprzedaży
  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • telefoniczny, mailowy oraz bezpośredni kontakt z potencjalnymi Klientami
  • współpraca z pozostałymi działami firmy
Nasze wymagania
  • minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży
  • znajomość technik sprzedażowych i finalizacji transakcji
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami i umiejętność budowania relacji
  • umiejętność pracy w zespole
To oferujemy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • zgrany zespół, nastawiony na pomoc i współpracę
  • dofinasowanie do karty multisport
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i dalszego rozwoju zawodowego

Aktualizacja: 17.01.2024