Specjalista ds. Upadłości

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
5000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Prawo
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Kancelaria Prawna AntyWindyk, poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. Upadłości. Kancelaria zajmuje się kompleksową pomocą osobom zadłużonym.

Oferujemy komfortowe warunki pracy w zgranym, dynamicznym zespole.
Stałe wynagrodzenie. Zapewniamy pełne wdrożenie w procedury wewnętrzne. Interesuje nas długotrwała współpraca na kilka lat.

Zadania:

Zadaniem samodzielnego specjalisty ds upadłości będzie przygotowanie niezbędnych danych i dokumentów do wprowadzenia wniosku. Przekazany klient będzie już po wstępnym wywiadzie i zostanie wstępnie zakwalifikowany do obsługi. Nie będą to masowe, niesprawdzone kontakty, tylko konkretni klienci do obsługi.

Wymagania:

• doświadczenie na podobnym stanowisku - znajomość zagadnień dot. upadłości konsumenckiej
• wykształcenie wyższe o kierunku prawo lub w trakcie studiów prawniczych
• dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18

• zdolności negocjacyjne
• umiejętność samodzielnej organizacji pracy
• sumienność, dokładność, samodzielność

Aplikacje w formie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego lub kilku zdań uzasadnienia, dlaczego powinniśmy zainteresować się właśnie Twoją kandydaturą, prosimy wysyłać w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie przez formularz.

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia. Wszystkim dziękujemy za zgłoszenia.

Przesłanie aplikacji oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Aktualizacja: 21.02.2024