Specjalista ds. administracji i obsługi biura

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Sekretariat / Recepcja,
Wsparcie administracyjne,
Zarządzanie biurem
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

W firmie Advanced Protection Systems SA tworzymy unikatowe systemy antydronowe bazując na najnowszych technologiach radarowych. Samodzielnie projektujemy i produkujemy wszystkie elementy: od układów scalonych, przez elektronikę, mechatronikę, aż po zaawansowane oprogramowanie i finalną implementację. Dzięki naszym nowatorskim rozwiązaniom wykrywamy wszelkie poruszające się obiekty, nawet tak trudne do wykrycia jak drony klasy mikro czy niewielkie ptaki. Nasza technologia została z sukcesem wdrożona w wielu wymagających branżach, takich jak: obronność i bezpieczeństwo, infrastruktura krytyczna i rządowa a także na lotniskach.

Zadania:
  • Bieżąca obsługa recepcji, w tym powitanie i obsługa gości;
  • Wydawanie identyfikatorów, przepustek, rejestracja gości oraz obsługi technicznej;
  • Obsługa spotkań biznesowych, w tym realizacja zamówień na cateringi, zarządzanie rezerwacjami sal konferencyjnych, czy organizacja drobnych eventów;
  • Udział w projektach związanych z organizacją i działalnością biura;
  • Odbiór, rejestracja oraz dystrybucja dokumentów i korespondencji;
  • Kontrola i zamawianie zapasów biurowych, sprzętu, środków ochrony osobistej, odzieży roboczej oraz środków czystości;
  • Facility management m.in. zgłaszanie usterek, awarii do zarządcy budynku czy monitorowanie systemów utrzymania budynku;
  • Zapewnienie płynnego przepływu informacji w biurze;
  • Wsparcie w zadaniach związanych z obsługą administracyjną floty samochodowej;
  • Wsparcie w procesie obsługi podróży służbowych pracowników i ich rozliczanie;
  • Wykonywanie innych prac administracyjno- biurowych.
Wymagania:
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (B2/C1);
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi narzędzi biurowych;
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Umiejętność ustalania priorytetów i pracy nad kilkoma zadaniami równocześnie;
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania;
  • Umiejętność pracy zespołowej;
  • Samodzielność w realizowanych zadaniach;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Mile widziane czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Elastyczny czas pracy;
  • Stabilne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się branży;
  • Niekorporacyjną atmosferę oraz dużą samodzielność w pracy;
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do studiów/kursów, szkolenia, program poleceń pracowniczych, owocowe przekąski, dofinansowanie do Multisport , Medicover, ubezpieczenia grupowego ;
  • Firmową strefę relaksu - bilard, piłkarzyki, PS5, tenis stołowy.
  • Imprezy integracyjne: bawimy się na mniejszych i większych spotkaniach oraz celebrujemy sukcesy

Aktualizacja: 08.02.2024