Specjalista ds administracji z elementami HR w placówce medycznej

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
HR,
Służba zdrowia
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • Organizacja pracy i koordynowanie pracą przychodni medycznej.
  • Rekrutacja personelu niezbędnego do sprawnego działania przychodni: pielęgniarek, lekarzy, asystentów medycznych, rejestratorki.
  • Zapewnienie spełnienia wymogów formalnych związanych z prowadzeniem placówki medycznej.
  • Nadzór nad prawidłowym wprowadzaniem danych do systemu ewidencjonującego wykonywane świadczenia medyczne w NFZ .
  • Monitorowanie zmian aktów prawnych i wprowadzanych przez Prezesa NFZ oraz Ministerstwo Zdrowia.
  • Sporządzanie sprawozdań rocznych do instytucji państwowych.
  • Zapewnienie niezbędnych usług zewnętrznych w przychodni.
  • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie infrastruktury centrum.
  • Nadzór nad terminowością wykonywanych przeglądów, serwisów oraz udział w kontrolach placówki przez instytucje państwowe.
  • Uczestnictwo w kontrolach placówki przez instytucje kontrolne.
  • Odpowiedzialność za rozwój oraz wdrażanie nowych usług medycznych.
  • Koordynowanie procesu rekrutacji świadczeniobiorców do programów profilaktycznych.

Nasze wymagania
  • WARUNEK KONIECZNY: min. 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży medycznej
  • wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dobra znajomość programów pakietu Office lub/i Google Workspace.
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku).
  • umiejętność planowania i organizacji pracy.

Benefity
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne

Aktualizacja: 18.08.2023