Specjalista ds. administracyjnych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa na zastępstwo
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne
Poziom stanowiska
Asystent

Wymagania

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2 (bardzo dobrym)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Umiejętność swobodnej obsługi komputera (a w tym MS Office, Excel)
  • Łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji
  • Wysoka kultura osobista oraz wysokie umiejętności organizacyjne

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie oraz ewidencja gości przychodzących i wychodzących
  • Zarządzanie kartami dostępu do obiektu
  • Prowadzenie dokumentacji kart zasobów oraz ich archiwizacja
  • Obsługa telefonów przychodzących
  • Nadzór nad kalendarzem biurowym
  • Współpraca z innymi działami
  • Koordynacja obiegiem dokumentacji w biurze
  • Tworzenie raportów dziennych
  • Obsługa kurierów

Oferujemy

  • Pracę na zastępstwa
  • Godziny pracy 8:30 -16 30
  • Praca w Gdańsku przy ulicy Grunwaldzkiej
  • Pracę w dni robocze, pomiędzy poniedziałkiem a piątkiem
  • Wdrożenie stanowiskowe
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy
  • Zdobycie doświadczenia i rozwój w strukturach światowego dostawcy usług FM

Aktualizacja: 13.12.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl