Specjalista d/s fotowoltaiki

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania

  • Kandydat na  to stanowisko powinien cechować się wysoką kulturą osobistą, być uczciwy, komunikatywny, ambitny, dyspozycyjny, mieć duże aspiracje  finansowe i doświadczenie  minimum pół roku w  jednej z  wymienionych branż:
    • fotowoltaika
    • energia  elektryczna
    • pompy ciepła
    • Internet  światłowodowy
    • ubezpieczenia
  • Kandydatom który nigdy nie byli w  terenie, nie pili pysznej kawki w domu klienta  na  dziś dzień dziękujemy. To jest rekrutacja  na mistrzów sprzedaży.

Opis stanowiska

  • Mamy świetną ofertę na Fotowoltaikę  i na prąd dla firm i klientów indywidualnych jeszcze na starych zasadach z bilansowaniem 1:1 , atrakcyjną cenowo, do tego leady sprzedażowe z salonów Orange, infolinii Orange i bazy ze zgodami na kontakt.
  • Bez problemu z podniesiona głową sprzedaż każdemu klientowi.
  • Za Twoje umiejętności zapłacimy prowizję, którą sam ustalisz, w niczym cię nie ograniczamy. Jeżeli gdzieś pracujesz a masz dużo wolnego czasu, też możemy się dogadać.
  • Oferujemy szkolenie sprzedażowe i produktowe, łatwy pomocny CRM, materiały reklamowe, gadżety, monitoring zamówień na każdym etapie, wsparcie trenera i doświadczonych kolegów.
  • Szybka wypłata prowizji , zatrudnienie na UZ lub kontrakt.
  • Firmy Orange nie muszę reklamować, po prostu dołącz do naszego zespołu i zacznij dobrze zarabiać.

Oferujemy

  • leady sprzedażowe z salonów  i naszego call center
  • szkolenie sprzedażowe i produktowe
  • łatwy pomocny CRM, materiały reklamowe, gadżety
  • monitoring zamówień na każdym etapie
  • wsparcie trenera i doświadczonych kolegów.
  • szybka wypłata prowizji
  • stabilne zatrudnienie na UZ lub kontrakt.

Aktualizacja: 16.11.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl