Specjalista ds. kadr i płac

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Garda Sp. z o.o. zatrudni Specjalistę ds. kadr i płac

Twój zakres obowiązków:

-sporządzanie listy płac
-przygotowywanie deklaracji ZUS i US
-zatrudnianie pracowników (umowa o pracę, umowa zlecenie)
-załatwianie spraw administracyjnych związanych z kadrami i płacami np. odpowiedzi na pisma komornicze, wystawianie zaświadczeń
-obsługa deklaracji PFRON
-dbanie o prawidłowy obieg dokumentów kadrowo-płacowych w firmie

Nasze wymagania:
doświadczenie zawodowe w obszarze kadrowym
-wykształcenie wyższe
-bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office
-praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz regulacji podatkowych
- umiejętność obsługi systemu kadrowo-płacowego Comarch Optima
- bardzo dobra organizacja pracy oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków
- odpowiedzialność, samodzielność, komunikatywność
- umiejętność pracy w zespole i indywidualnej

To oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-wynagrodzenie 4000 zł netto
-wdrożenie stanowiskowe
-niezbędne narzędzia do pracy
-miłą, przyjazną atmosferę pracy

Zainteresowany osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy [ukryte] w treści wpisując "Specjalista ds. kadr i płac"

Aktualizacja: 28.11.2023