Specjalista ds. kontrolingu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii, finansów, rachunkowości lub pokrewne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,
  • dobra organizacja pracy, ustalanie priorytetów,
  • znajomość języka angielskiego.

Twoje zadania

  • udział w przygotowaniu budżetu, kontrola kosztów, weryfikacja wykonania budżetu,
  • sporządzanie analiz finansowych i udział w nowych projektach,
  • wsparcie kadry zarządzającej firmy w optymalizacji efektywności i w podejmowaniu decyzji biznesowych,
  • optymalizacja procesów controllingowo-finansowych,
  • przygotowanie wszelkich raportów finansowych i zarządczych z działalności Grupy,

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (komputer, telefon),
  • rozwój talentów poprzez udział w szkoleniach w Polsce i we Francji,
  • nauka języków obcych,
  • brak sztywnych zasad korporacyjnych,
  • pakiet medyczny,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • polisa na życie w PZU-preferencyjne warunki,
  • imprezy integracyjne,
  • kawa/herbata,
  • posiłki regeneracyjne.

Aktualizacja: 29.06.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl