Specjalista ds. księgowości

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość aktualnych przepisów w zakresie rachunkowości oraz podatków
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • Dobra znajomość oprogramowania MS Office
  • Dokładność
  • Komunikatywność
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych w rozumieniu ustawy o rachunkowości w tym: analiza i dekretacja dokumentów księgowych, uzgadnianie kont rachunkowych, sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Przygotowywanie wewnętrznych raportów: rachunku zysków i strat, bilansu, sprawozdań finansowych
  • Kontakt z urzędami skarbowymi, audytorami i innymi instytucjami
  • Należyta i terminowa realizacja przydzielonych zadań
Oferujemy:
  • Pracę w zespole kierowanym przez biegłych rewidentów
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dostęp do płatnych platform wiedzy branżowej oraz do materiałów branżowych
  • Świadczenie urlopowe