Specjalista ds. księgowości

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Tworzymy dla naszych klientów spersonalizowane rozwiązania – świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu i serwisu tekstyliów dla każdego rodzaju działalności. Oferujemy odzież ochronną i roboczą, maty podłogowe oraz urządzenia z szeroko rozumianego zakresu utrzymania czystości.
Współpracujemy z tysiącami europejskich przedsiębiorstw, które zapewniają produkty i usługi, będące częścią naszego codziennego życia. Nasi klienci mają pewność, że produkty, których potrzebują będą we właściwym miejscu o właściwym czasie – czyste i sprawdzone. 45 000 naszych pracowników w 28 krajach czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem tego procesu. Aktualnie poszukujemy osoby na
stanowisko:

Księgowa/y
lokalizacja: Nowy Tuchom
ZADANIA
  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i WNiP,
  • Księgowanie faktur kosztowych i zakupu towarów,
  • Księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych,
  • Uzgadnianie i rozliczanie kont księgowych oraz rejestrów VAT,
  • Archiwizacja dokumentów,
  • Współpraca z audytorami,
  • Uczestnictwo w projektach działu księgowego np. wdrożenie nowego programu księgowego, KSeF

OCZEKUJEMY
  • Poszukujemy osoby z praktycznym doświadczeniem (min. 3 lata) na podobnym stanowisku, gotowej na nowe wyzwania,
  • Praktycznej znajomość prawa podatkowego i zasad rachunkowości,
  • Wykształcenia min. średniego o specjalności finanse, rachunkowość, ekonomia,
  • Znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excela (tabele przestawne, wyszukaj pionowo/poziomo)
  • Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Znajomość języka angielskiego, która umożliwi swobodną komunikację z pracownikami Elis z innych krajów.

OFERUJEMY
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie, która jest od 25 lat na rynku,
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia,
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji, karty przedpłacone, paczki świąteczne),
  • Owocowe i warzywne dni,
  • Ogólnodostępny parking dla pracowników.