Specjalista ds. likwidacji Szkód

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Ubezpieczenia
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: 14G/2023

Kancelaria brokerska Łukasz Grabania od ponad 8 lat oferuje wsparcie w obszarze ubezpieczeń. Specjalizujemy się w doradztwie ubezpieczeniowym, zarządzaniu ryzykiem, dochodzeniem odszkodowań oraz edukacją ubezpieczeniową w formie szkoleń i warsztatów tematycznych.
W związku z rozwojem kancelarii, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Asystenta prawnego.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony z 3-miesięcznym okresem próbnym;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Możliwość pracy hybrydowej;
  • Dobrą atmosferę w pracy, szacunek i zaufanie przełożonych;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku i nauki od najlepszych;
  • Szkolenia zewnętrzne z zakresu ubezpieczeń i likwidacji szkód oraz umiejętności miękkich, sprzedażowych i negocjacyjnych;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Samodzielna likwidacja przydzielonych szkód;
  • Współpraca z klientami w zakresie kompletowania dokumentacji szkodowej;
  • Współpraca z Zakładami Ubezpieczeń w procesie likwidacji szkód;
  • Opiniowanie decyzji ubezpieczycieli i sporządzanie odwołań;
  • Dbanie o wysoką jakość usług;

WYMAGANIA:
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Samodzielność, zdolność do szybkiej analizy i podejmowania decyzji;
  • Skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, elastyczność w działaniu;
  • Dobra obsługa pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Word, MS Excel);
  • Wysoka kultura osobista i zaangażowanie;

MILE WIDZIANE (NIEWYMAGANE):
  • Otwartość na zmiany, dynamiczny rozwój i bieżące kreowanie oraz doskonalenie środowiska i zasad pracy;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość technologii budowy pojazdów oraz zasad i narzędzi do kosztorysowania napraw pojazdów – jako dodatkowy atut;
  • Wykształcenie wyższe techniczne (związane z pojazdami samochodowymi) lub ubezpieczeniowe;

Osoby zainteresowane i spełniające kryteria proszone są o przesłanie CV (z uwzględnieniem szczegółowego opisu dotychczasowych doświadczeń zawodowych) na adres: [ukryte] W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: 17G/2023
Informacje o firmie
www.kancelaria-grabania.pl