Specjalista ds. marketingu i promocji

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna
Wymagane doświadczenie
Tak

Pozytywne Inicjatywy ogłaszają nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: ul. Azaliowa 18, Gdańsk lub praca zdalna

Obowiązki:
  • Bieżąca obsługa stron internetowych
  • Kompleksowe prowadzenie profilów na mediach społecznościowych
  • Tworzenie postów, wpisów na stronę www/media społecznościowe
Wymagania:
  • Dobre umiejętności prezentacji i komunikacji
  • Posiadanie doświadczenia związanego z marketingiem, w tym zarządzanie kanałami społecznościowymi i tworzenie treści
  • Znajomość zasad marketingu internetowego i mediów społecznościowych
  • Zaangażowanie, inicjatywa, elastyczność
  • Pozytywna energia, umiejętności analityczne i komunikacyjne
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu zadań
  • Znajomość aktualnych trendów, technik i narzędzi wykorzystywanych w marketingu i komunikacji zewnętrznej
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Konsekwencja w działaniu
  • Kreatywność i samodzielność w tworzeniu projektów
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, Power Point)
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Umowa zlecenie lub na etat - do uzgodnienia
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata.
  • Dofinansowanie do karty programu MultiSport.

Opis dodatkowy:
Osoby zainteresowane ofertą pracy uprasza się o przesłanie CV na adres mailowy  [ukryte]
W temacie wiadomości proszę zawrzeć takie informacje jak stanowisko oraz pełną nazwę placówki do której składa się aplikację.