Specjalista ds. marketingu i sprzedaży internetowych serwisów dla rolników

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Marketing
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży rolniczej;
  • wykształcenie wyższe;
  • wiedza na temat rolnictwa precyzyjnego i/lub zastosowań IT w rolnictwie;
  • doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu kampanii promocyjnych w mediach społecznościowych;
  • umiejętność pisania artykułów promocyjno-informacyjnych do mediów związanych z rolnictwem;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość innych języków obcych;
  • doskonałe umiejętności interpersonalne, komunikacyjne oraz zdolności analityczne i organizacyjne;
  • prawo jazdy kat. B.

Opis stanowiska

  • planowanie strategii marketingu i sprzedaży serwisów Fertisat i Irriget, w tym wybór optymalnych kanałów dystrybucji i sposobów promocji;
  • realizacja działań marketingowych i prowadzenie sprzedaży ww. serwisów w kraju i za granicą;
  • analiza rynku, konkurencji oraz potrzeb klientów, a także badanie trendów i nowych rozwiązań w dziedzinie rolnictwa precyzyjnego;
  • udział w rozwijaniu serwisów i zapewnieniu ich wysokiej jakości;
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z rolnikami, agronomami i firmami z sektora rolniczego;
  • promocja usług firmy podczas targów, konferencji i seminariów;
  • tworzenie materiałów i treści marketingowych.

Oferujemy

  • bardzo ciekawą i kreatywną pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i wyników;
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w dziedzinie zaawansowanych technologii w rolnictwie;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • życzliwą i spokojną atmosferę pracy.

Aktualizacja: 19.07.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl