Specjalista ds. najmu nieruchomości

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4000 - 8000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Zarządzanie nieruchomością
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Firma zajmująca się szeroko pojętym najmem długoterminowym mieszkań oraz apartamentów na terenie Trójmiasta poszukuje pracownika działu wynajmu nieruchomości.
Jeśli masz doświadczenie w pracy z ludźmi, potrafisz zorganizować swoją pracę to niewykluczone, że właśnie Ciebie szukamy.
Zakres obowiązków:
  • zarządzanie procesem wynajmu naszych nieruchomości,
  • pozyskiwanie najemców
  • prezentacja mieszkań klientom
  • obsługa najemców i osób zainteresowanych wynajmem
  • sporządzanie umów wynajmu
Nasze wymagania:
  • wykształcenie lub doświadczenie w dziale handlu i sprzedaży
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • chęć podejmowania nowych wyzwań oraz umiejętność znajdowania szybkich i pragmatycznych rozwiązań problemów
  • umiejętność pracy zespołowej i wysoki poziom orientacji na obsługę klienta
  • mobilność (czynne prawo jazdy kat. B) i elastyczność
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę na czas nieokreślony po uprzednim okresie próbnym,
  • świetną atmosferę,
  • różnorodne wyzwania i nieoczekiwane sytuacje, na podstawie, których można byłoby napisać bestseller,
  • pracę w stabilnej i bezpiecznej branży, nawet w czasie kryzysu,
  • swobodę w działaniu,
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia (2500zł – 4000zł netto)
  • pracę w nowoczesnej, doskonale wyposażonej przestrzeni biurowej, zlokalizowanej w samym centrum Sopotu.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres mailowy [ukryte] z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych oso-bowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europej-skiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Zgodnie z Ustawą z dn. 20.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. 133, poz. 883, wyra-żam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji
W tytule proszę wpisać Specjalista ds. najmu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych oso-bowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europej-skiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Zgodnie z Ustawą z dn. 20.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. 133, poz. 883, wyra-żam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji

Aktualizacja: 20.11.2023