Specjalista ds. obsługi inwestycji budowlanych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie,
  • Ponad 5 lat doświadczenia zawodowego, w tym 2 lata w podobnych rolach,
  • Zaawansowana znajomość MS Office (zwłaszcza Excel),
  • Umiejętności analityczne, organizacja pracy, systematyczność,
  • Dobre zdolności interpersonalne i asertywność,
  • Prawo jazdy kat. B.
Mile widziane:
  • Uprawnienia budowlane, wyższe wykształcenie techniczne,
  • Znajomość przepisów budowlanych,
  • Doświadczenie w zakupach publicznych,
  • Umiejętności negocjacyjne.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie incydentami technicznymi oraz awariami,
  • Organizacja i rozrachunek projektów budowlanych i remontów,
  • Realizacja zadań związanych z ubezpieczeniami majątkowymi,
  • Obsługa systemu dokumentów, w tym fakturowanie,
  • Przeprowadzanie zakupów zgodnie z procedurami,
  • Współpraca z usługodawcami i monitorowanie zasobów,
  • Planowanie budżetu na kolejny rok,
  • Nadzór nad umowami operacyjnymi,
  • Rozliczanie zadań.

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę sportową,
  • Ubezpieczenie na życie i program emerytalny,
  • Dofinansowanie kursów i szkoleń.

Aktualizacja: 24.02.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl