Specjalista ds. obsługi klienta

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Przedstawiciel handlowy,
Ubezpieczenia
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Nr ref: 18G/2023

Kancelaria brokerska Łukasz Grabania od ponad 8 lat oferuje wsparcie w obszarze ubezpieczeń. Specjalizujemy się w doradztwie ubezpieczeniowym, zarządzaniu ryzykiem, dochodzeniem odszkodowań oraz edukacją ubezpieczeniową w formie szkoleń i warsztatów tematycznych.

W związku z rozwojem kancelarii, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Specjalista ds. obsługi klienta.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • elastyczny czas pracy,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • profesjonalne szkolenia z zakresu ubezpieczeń, likwidacji szkód oraz umiejętności miękkich,
  • realny wpływ na rozwój firmy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami kancelarii,
  • współpraca z klientami kancelarii w zakresie sprzedaży nowych rozwiązań biznesowych,
  • współpraca w brokerami ubezpieczeniowym w zakresie przygotowania ofert.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy biurowej,
  • biegła obsługa programów MS Office,
  • odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych zadań,
  • wysoka kultura osobista i zaangażowanie,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • samodzielność.

Osoby zainteresowane i spełniające kryteria proszone są o przesłanie CV (z uwzględnieniem szczegółowego opisu dotychczasowych doświadczeń zawodowych) na adres: [ukryte] W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: 18G/2023
Informacje o firmie
www.kancelaria-grabania.pl

Aktualizacja: 01.11.2023