Specjalista ds. obsługi posprzedażowej i usterek

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo,
Infrastruktura,
Wykonawcy budowlani
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: DRK/Gdańsk

Twój zakres obowiązków
  • kompleksowa obsługa zgłoszeń reklamacyjnych, gwarancyjnych w obszarze budownictwa mieszkaniowego
  • przeglądy przedodbiorowe mieszkań
  • odbiory mieszkań
  • procedowanie zmian lokatorskich
  • przeglądy w okresie rękojmi marki

Nasze wymagania
  • wykształcenie techniczne (preferowanie budownictwo, architektura)
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy w budownictwie mieszkaniowym
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze współpracy z klientami
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność, dokładność, systematyczność
  • prawo jazdy
To oferujemy
  • ciekawą, rozwijającą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku deweloperskim
  • pakiet socjalny
  • możliwość odbycia szkoleń adekwatnych do zajmowanego stanowiska
  • kurs języka angielskiego
Informacje o firmie
Develia S.A. to spółka mogąca poszczycić się ugruntowaną pozycją i doświadczeniem w realizacji różnorodnych projektów deweloperskich. Od 29 czerwca 2007 roku jesteśmy spółką giełdową, notowaną na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Zrealizowaliśmy inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i Gdańsku. Systematycznie poszerzamy zakres naszej działalności i realizujemy nowe projekty w największych miastach w Polsce.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Develia S.A. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy że Develia S.A. będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody.