Specjalista ds. ofertowania (budownictwo hydrotechniczne)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Specjalista

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek – budownictwo hydrotechniczne;
  • dobra znajomość branży budowlanej w zakresie generalnego wykonawstwa;
  • doświadczenie w zakresie ofertowania i kalkulacji;
  • znajomość kosztorysowania i przedmiarowania robót;
  • znajomość pakietu MS Office oraz programów: MS Project, AutoCAD, Norma;
  • umiejętności analityczne oraz dobra organizacja pracy własnej.

Twój zakres obowiązków

  • analiza i monitoring rynku pod kątem przyszłych inwestycji;
  • przygotowanie ofert na realizacje związane z budownictwem hydrotechnicznym;
  • sporządzanie kosztorysów ofertowych, uzupełniających i powykonawczych;
  • kompletowanie, weryfikowanie i analizowanie otrzymanych ofert od potencjalnych dostawców i podwykonawców;
  • udział w przygotowywaniu przedmiarów robót i kosztorysów ofertowych;
  • kompletowanie oraz przygotowanie części technicznej i handlowej oferty.

Benefity

  • Dofinansowanie karty sportowej / leasingu roweru
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie uprawnień, studiów, zajęć językowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wewnętrzne szkolenia i programy rozwojowe
  • Okolicznościowe spotkania firmowe
  • Konkursy wewnątrzfirmowe
  • Posiłki dla pracowników budów

Aktualizacja: 21.06.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl