Specjalista ds. projektów badawczo - rozwojowych

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość zagadnień finansowych i sprawozdawczych w projektach badawczo-rozwojowych;
  • minimum 2-letnie doświadczenie w finansowym i formalnym rozliczaniu projektów;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • samodzielność i odpowiedzialność;
  • znajomość polskich i europejskich programów wspierających działalność B+R.

Opis stanowiska

  • obsługa administracyjno-finansowa projektów badawczo-rozwojowych, w tym przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do ich finansowego rozliczania;
  • sporządzanie wniosków o płatność oraz współpraca z instytucjami finansującymi (NCBR, PARP, Agencja Rozwoju Pomorza, ESA, KE);
  • wsparcie przygotowania analiz rynkowych oraz działań promocyjnych i wdrożeniowych w projektach;
  • udział w tworzeniu wniosków o dofinansowanie nowych projektów B+R, w tym sporządzanie budżetów;
  • bieżąca współpraca z kierownikami projektów.

Oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie;
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania;
  • bardzo ciekawą i kreatywną pracę;
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w firmie działającej w nowoczesnej branży;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • życzliwą i spokojną atmosferę pracy w niewielkim zespole.

Aktualizacja: 19.07.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl