Specjalista ds. rozliczeń. Oddział Gdańsk.

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie administracyjne,
Logistyka i planowanie
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Rekrutujemy do naszego oddziału w Gdańsku.

Obecnie oferujemy pracę na stanowisko:
Pracownik biurowy, specjalista do spraw rozliczeń.

Zakres obowiązków
  • Rozliczanie godzin pracy sprzętu,
  • Rozliczanie pracy pracowników,
  • raportowanie wykonania zadań i rozliczenie projektów związanych z obsługą sprzętową,
  • współpraca z główną kadrową,
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

·        Wykształcenie min. średnie techniczne
·        Sumienności oraz zaangażowania w pracę
·        Doświadczenie na podobnym stanowisku
(mile widziane doświadczenie z rynku stoczniowego)
·        Zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu
·        Umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych

OFERUJEMY :

·        atrakcyjne wynagrodzenie,
·        umowę o pracę ,
·        pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

Informacje o firmie
Firma Amar i Maj zajmuje się obsługą rynku stoczniowego:
  • w techniki dostępu z obsługą operatorską (usługi dźwigowe oraz podnośniki koszowe).
  • prace antykorozyjne.
  • Czyszczenie powierzchni UHP.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833).

Aktualizacja: 17.10.2023