Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta B2B (m/k)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa

Od Kandydatów oczekujemy:

  • swobodnej komunikacji w języku angielskim,
  • doświadczenia w obsłudze klientów biznesowych,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz swobody w prowadzeniu negocjacji,
  • miłej aparycji i wysokiej kultury osobistej,
  • gotowości do wyjazdów służbowych, w tym również zagranicznych,
  • czynnego prawa jazdy kat. B.

Główne zadania:

  • aktywne rozwijanie kontaktów biznesowych oraz pozyskiwanie nowych klientów w sferze Dealerów samochodów ciężarowych i dostawczych,
  • uczestnictwo w spotkaniach bezpośrednich z klientami,
  • wdrażanie nowych i optymalizacja istniejących rynków zbytu,
  • obsługa zapytań ofertowych,
  • przygotowywanie ofert dla klientów,
  • nadzór nad procesem realizacji zleceń produkcyjnych,
  • obsługa posprzedażowa klientów.

Nasz Klient oferuje:

  • stałe zatrudnienie w firmie o wysokich standardach pracy,
  • umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • premie uznaniowe,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych: premie świąteczne, pakiet medyczny, karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenia,
  • możliwość pracy zdalnej z cyklicznymi spotkaniami w siedzibie firmy.

Nr. ref.: a0t6N000009NtqNQAS

Aktualizacja: 02.01.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl