Specjalista ds. sprzedaży - instalacje elektryczne

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Przedstawiciel handlowy,
Sprzedaż B2B
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie,
Hybrydowa

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie obowiązków związanych z:
  • Bezpośredni kontakt z klientem na etapie rozmów i ofertowania,
  • Przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych z zakresu przemysłowych instalacji elektrycznych,
  • Udział w wizjach lokalnych,
  • Nawiązywanie kontaktów i zdobywanie nowych klientów,
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych,
  • Planowanie oraz odbywanie wizyt handlowych,
  • Monitorowanie ofert sprzedaży,
  • Obsługa dokumentów sprzedażowych,
  • Osiąganie założonych celów w zakresie wielkości i zyskowności sprzedaży,
  • Realizowanie polityki handlowej firmy.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe z zakresu automatyki, elektrotechniki lub pokrewnych kierunkowych,
  • Konieczna znajomość branży elektrycznej,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych,
  • Doświadczenie w pracy w obszarze sprzedaży,
  • Umiejętność organizowania pracy własnej
  • Wysokie umiejętności interpersonalne w tym komunikacyjne
  • Łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z klientami
  • Znajomość pakietów MS Office oraz narzędzie Google,
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie i perspektywę długofalowej współpracy, w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin lub umowę zlecenie z elastycznymi godzinami pracy,
  • Profesjonalny pakiet szkoleń przez cały okres pracy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • Niezbędne narzędzia pracy (tj.: samochód służbowy, telefon, laptop),
  • Możliwość wykorzystywania i rozwijania wiedzy oraz zdobytego doświadczenia. Cenimy Twój czas i umiejętności,
  • Darmowy parking.
Informacje o firmie

Firma Inco System w związku z dynamicznym rozwojem zaprasza do udziału w rekrutacji w ramach stanowiska specjalista ds. sprzedaży, w branży przemysłowych instalacji elektrycznych. Zatrudnimy osobę, która po uprzednim wdrożeniu weźmie czynny udział w rozwoju struktur firmy.

Poszukujemy osoby charakteryzującej się dobrą organizacją czasu pracy oraz wiedzą z zakresu elektrotechniki i instalacji elektrycznych. Jeżeli szukasz pracy, w której nieustannie będziesz rozwijał własne umiejętności, w perspektywicznej branży jaką jest automatyka przemysłowa, skontaktuj się z nami i poznaj nas osobiście!

Aktualizacja: 23.05.2023