Ogłoszenie nieaktualne

Specjalista ds.sprzedaży

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

OPIS
AB Bechcicki Sp. z o.o. - ogólnopolski lider w hurtowej sprzedaży farb, lakierów i materiałów budowlanych, funkcjonujący skutecznie na rynku od 1998r. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:
Specjalista ds. sprzedaży
miejsce pracy: Gdańsk
Zadania na stanowisku:
  • sprzedaż farb, lakierów, chemii budowlanej, materiałów budowlanych
  • telefoniczny kontakt z klientami w celu przekazania aktualnych promocji sprzedażowych
  • telefoniczne pozyskiwanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją
  • fakturowanie sprzedaży
  • nadzór nad stanami magazynowymi i składanie zamówień na towary
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widzialne w branży materiałów budowlanych
  • wykształcenie minimum średnie
  • samodzielność, komunikatywność
Oferujemy:
  • rozwój zawodowy i osobisty, szkolenia handlowe i branżowe
  • kartę Multisport dla pracowników i członków ich rodzin
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do opieki medycznej

Aktualizacja: 05.02.2024