Specjalista ds. sprzedaży

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość współpracy z wiodącymi partnerami w biznesie
  • Kompleksowe szkolenie produktowe i intensywne wdrożenie
  • Praca zdalna na terenie Polski
  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku 09:00-17:15

Twoje zadania:

  • Telefoniczne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych i oferowanie im możliwość sprzedaży swoich produktów na stronie internetowej (Market Place Sales)
  • Odpowiadanie na telefoniczne i pisemne zapytania
Twój profil:
  • Doświadczenie w kontaktach wychodzących (outbound) i/lub sprzedaży
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Znajomość języka polskiego jako ojczystego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1

Aktualizacja: 06.03.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl