Specjalista ds. systemów jakości

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Kontrola jakości / Audyt
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Aktualnie dla naszego Partnera, międzynarodowego koncernu lotniczego, poszukujemy specjalisty ds. systemów jakości do wsparcia jego działalności w zakresie rozwiązań dla cyfrowego lotnictwa. Dołączysz do globalnego zespołu, który koncentruje się na zapewnianiu jakości i zgodności w ramach zróżnicowanego portfolio rozwiązań, w tym nawigacji lotniczej, operacji bezpieczeństwa, wydajności załogi i samolotów. To stanowisko jest idealne dla osób zafascynowanych światem lotnictwa i chętnych do współpracy w celu dostarczania innowacyjnych produktów klientom linii lotniczych. Jako niezależny konsultant ds. jakości, zapewnisz kompleksowe wsparcie zarządzania jakością na wszystkich poziomach przywództwa, jednostkach biznesowych i organizacjach funkcjonalnych.   Informacje o projekcie:
  • Branża: Lotnicza
  • Obszar projektu:
  • Lokalizacja: Gdańsk, Przymorze
  • Praca zdalna: 2-3 dni w tygodniu
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: B2/C1
  • Wynagrodzenie: do uzgodnienia, możliwa współpraca na podstawie umowy o pracę lub kontraktu b2b
  • Metodologia: Six Sigma, Agile
  Zakres zadań:
  • Kierowanie procesami doskonalenia systemów zarządzania jakością i ich pomyślnymi recertyfikacjami
  • Samodzielne opracowywanie rozwiązań dla złożonych problemów przy użyciu ustalonych zasad i procedur
  • Tworzenie i zapewnienie edukacji/szkoleń w zakresie usług wysokiej jakości (np. audyty, badanie problemów, ciągłe doskonalenie, działania korygujące i działania zapobiegawcze) oraz zasad zarządzania jakością
  • Opracowywanie wskaźników we współpracy z interesariuszami biznesowymi, którzy zapewniają ilościowe pomiary dotyczące stanu procesu
  • Przeprowadzanie audytów wyrobu, systemu i procesu w celu określenia zgodności z normami (np. ISO 9001, DO-200, AS9100), a także wymaganiami regulacyjnymi i wymaganiami klientów
  • Współpraca z kierownictwem wyższego szczebla w celu wdrożenia usprawnień procesów w różnych lokalizacjach; studiowanie przyczyn źródłowych, prowadzenie działań korygujących i zapobiegawczych
  • Stałe poszerzanie i doskonalenia wiedzy w zakresie najlepszych praktyk zarządzania jakością

Wymagania:
  • Dyspozycyjność do pracy w biurze co najmniej 2 dni w tygodniu
  • 6+ lat doświadczenia we wdrażaniu i/lub utrzymywaniu systemów zarządzania jakością
  • 3+ lata doświadczenia w doskonaleniu procesów i metodologii rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w stosowaniu wskaźników do pomiaru wydajności
  • Wysokie umiejętności komunikacji wizualnej, ustnej i pisemnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  Mile widziane:
  • Certyfikat audytora wiodącego ISO-9001:2015
  • Doświadczenie w pracy z RTCA DO-200A/ED-76 i AC 20-153A
  • ASQ, CQA lub inne certyfikaty zawodowe
  • Six Sigma Green Belt

Oferujemy:
  • Unikalną możliwość dołączenia do międzynarodowego zespołu i uczestniczenia w innowacyjnych projektach w branży lotniczej
  • Wielokulturowe środowisko pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę zdrowotną wraz z opieką stomatologiczną
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Eventy integracyjne

Aktualizacja: 01.03.2023