Specjalista ds. technicznych

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Kontrola jakości / Audyt
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby, która wesprze nasz dział techniczny na stanowisku:

Opis stanowiska:
  • Uzyskanie niezbędnych kompetencji potrzebnych do otrzymania uprawnień specjalisty w badaniach nieniszczących
  • Udział w realizacji badań nieniszczących
  • Nauka oceny jakości i stanu technicznego połączeń spawanych różnymi metodami badawczymi (wizualne, magnetyczno-proszkowe, penetracyjne, ultradźwiękowe i inne)
  • Praktyczna umiejętność wykorzystania nabytych umiejętności
  • Dbałość o przebieg badań zgodnie z przyjętymi procedurami oraz instrukcjami
  • Współpraca w opracowaniu dokumentacji powykonawczej
  • Praca w terenie
Nasze wymagania:
  • Chęci do zdobywania umiejętności niezbędnych do wykonywania badań nieniszczących
  • Dobre umiejętności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole
  • Kultura osobista, dyspozycyjność, uczciwość, dbałość o powierzony sprzęt
  • Wykształcenie średnie/wyższe
  • Mile widziane: komunikatywna znajomość języka angielskiego, czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy Tobie:
  • Wykwalifikowanie się w specjalistycznym i przyszłościowym zawodzie
  • Zaplanowany system wdrożenia nowego pracownika
  • Zdobywanie umiejętności pod opieką doświadczonych specjalistów w branży badań nieniszczących
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego podczas realizacji projektów w sektorach energetycznym, petrochemicznym, gazowniczym, ciepłowniczym, offshore
  • Szkolenia w metodach NDT podnoszące kwalifikacje pracownika
  • Ciekawą i rozwijającą pracę w zgranym zespole
  • Wspólne tworzenie planu rozwoju pracownika
  • Umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Pakiet Multisport
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, doświadczonej firmie z wieloletnią tradycją w realizacji badań na rynku polskim i zagranicznym
Informacje o firmie
BalticTest sp. z o.o. jest laboratorium specjalizującym się w prowadzeniu badań nieniszczących oraz ocenie stanu technicznego konstrukcji stalowych. Zyskaliśmy zaufanie wielu polskich i zagranicznych kontrahentów działających w branży offshore, petrochemicznej i energetycznej, przemyśle gazowniczym oraz stoczniowym. Z naszych usług korzystają zagraniczni armatorzy w zakresie przeglądów klasowych jednostek pływających.