Specjalista ds. wsparcia sprzedaży z językiem niemieckim (m/d/f)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania

  • Doświadczenie w organizacji sprzedaży internetowej i chęć rozwoju w sprzedaży
  • Język niemiecki na poziomie C1
  • Język angielski na poziomie B2
  • Doświadczenie w reklamie online będzie zaletą
  • Umiejętność obsługi platform sieciowych
  • Wysoka motywacja i zorientowanie na cel

Opis stanowiska

  • Odpowiadanie na zapytania klientów za pośrednictwem różnych kanałów, w tym telefonicznych i e-mail,
  • Zapewnianie wsparcia sprzedażowego klientom,
  • Tworzenie skutecznej strategi reklamowej online,
  • Korzystanie z różnorodnej gamy narzędzi.

Oferujemy

  • BONUS POWITALNY 2 000 EURO
  • Atrakcyjne wynagrodzenie już od 9 000 zł brutto miesięcznie
  • Pomoc w przeprowadzce
  • Program premii i wyróżnień za polecenia pracowników
  • Praca od poniedziałku do piątku według stałych grafików, a weekendy wolne
  • Prywatna opieka medyczna
  • Sport w Medicover
  • W pełni płatne, kompleksowe szkolenia produktowe i stanowiskowe
  • Stabilną pracę i możliwości rozwoju zawodowego
  • Pozytywne międzynarodowe środowisko pracy
  • Nowoczesna przestrzeń do pracy ze strefami relaksu, strefą PlayStation itp.
  • Wysoce zmotywowany i oddany zespół o płaskiej hierarchii i nieformalnej kulturze

Aktualizacja: 14.02.2024

Ogłoszenie z portalu

praca.pl